fbpx

Biuro Podróży „AGAVE” powstało z miłości do podróży jako formy realizacji pasji i odkrywania piękna oraz różnorodności świata, który stale oczarowując i zaskakując udowadnia nam, że warto nieustannie (na nowo) go poznawać. Zrodziło się także z przekonania, że przede wszystkim największą przyjemnością jest dzielenie się radością z podróży i odkryć z innymi.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klienta grupowego, choć stale poszerza się także grono klientów indywidualnych. Zapraszamy do współpracy firmy, zakłady pracy, parafie, instytucje, szkoły, stowarzyszenia lub po prostu grupy wspólnie podróżujących przyjaciół. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczoną na naszej stronie internetowej ofertą programów (podzielonych tematycznie na kategorie), jak również do kontaktu z nami drogą mailową lub telefoniczną w celu przedstawienia bogatszej i poszerzonej o niestandardowe, często układane na specjalne życzenie danej grupy, propozycje programowe wyjazdów oraz przedstawienie wyceny dostosowanej do miejsca wyjazdu, środka transportu i liczebności grupy.

Niemalże 20 lat doświadczenia w pracy w branży turystycznej oraz niezliczone podróże po kraju, Europie i świecie pozwoliły opracować i starannie wyselekcjonować oferty, które naszym zdaniem sprostają oczekiwaniu zarówno najbardziej wymagających globtroterów, jak też osób, które dopiero rozbudzają w sobie pasję wojaży. Nie poprzestajemy jedynie na utartych schematach, choć oczywiście w naszej bazie znajdują się też proste, co nie znaczy mniej atrakcyjne, bo bardzo dobrze przyjmowane od lat programy. Lubimy jednak wyzwania i chcemy pokazywać także miejsca mniej znane, ale naszym zdaniem niemniej ciekawe. W naszej ofercie nie ma miejsc przypadkowych. Zaufaj nam i powierz realizację swoich marzeń!

 

Świat jest piękny. Pragniemy odkrywać go razem z Wami!

Bo miejsca są ważne, ale najważniejsi są ludzie!

Agnieszka Cielesta